Главная > Новини > Чемпіонат з баскетболу м.Новодністровськ серед навчальних закладів

Чемпіонат з баскетболу м.Новодністровськ серед навчальних закладів


24-11-2011, 10:09. Разместил: Moderator
В рамках підготовки до участі в змаганнях з баскетболу серед ДЮСШ системи освіти Чернівецької області, 15-17 листопада 2011 року, був проведений Чемпіонат м.Новодністровськ серед навчальних закладів. Ініціатором проведення таких змагань виступили спільно адміністрація Обласного комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа у м.Новодністровськ», відділ освіти, відділ з питань фізичної культури та спорту Новодністровської міської ради.
Змагання пройшли у спортивному комплексі ДЮСШ та при методичній допомозі тренерів-викладачів ОКЗ «ДЮСШ у м.Новодністровськ». Головний суддя змагань – Віталій Петрович Маркітан.
В змаганнях прийняли участь 4 навчальних заклади: Буковинський ліцей інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою, ЗОШ ІІ-ІІ ступеня, Гімназія та Відділення коледжу ЧНУ ім..Ю.Федьковича.
У запеклій боротьбі місця розподілились наступним чином:
І-е місце посіла команда Ліцею-інтернат;
ІІ-е місце – Новодністрвська Гімназія
ІІІ-е місце – Відділення коледжу ЧНУ ім..Федьковича
ІУ-е місце – ЗОШ ІІ-ІІІ ст..
Команди-учасники змагань були нагороджені цінними призами та грамотами.
Наступним заходом згідно плану – календарю змагань ОКЗ «ДЮСШ у м.Новодністровськ» буде проведення чемпіонату міста Новодністровськ серед навчальних закладів з фут залу 14-16 грудня 2011 року.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад