Главная > Новини / Заклади дошкільної освіти області > Ми виховуємо гідних українців, які неодмінно стануть гордістю держави

Ми виховуємо гідних українців, які неодмінно стануть гордістю держави


9-06-2020, 11:22. Разместил: Moderator
Щороку в перший день літа в усьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Чарівний, світлий і ні з чим незрівнянний світ дитинства: зітканий із тепла батьківської домівки, яскравих кольорів веселки, доброти, сміху і щирої радості. Дитинство – це країна безмежної любові і безтурботного щастя, в яку і запрошує щороку обласний фестиваль «Буковинські намистинки» маленьких талантів нашого краю. З метою популяризації дитячої творчості, виявлення та підтримки обдарованих дітей, виховання поваги до культури рідного краю та України,  хоч і в нелегкий для нас всіх час, фестиваль цьогоріч скликав «Буковинських намистинок». 
 
В онлайн-режимі проведено обласну акцію «Ми – діти, твої – Україно!» організовану Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації. Приємно відзначити активну участь дітей, батьків, бабусь, педагогів, які створили багато цікавих відеороликів, де малята з захопленням читали вірші про Буковину та Україну, прославляли рідний край у піснях.   
         
Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо гідних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.  Турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших обов’язків дорослих.
         
З глибокою вдячністю звертаємось до всіх, хто прикладає чимало зусиль у вихованні дітей високих моральних та духовних цінностей, патріотизму.
         
Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, серця яких сповнені любові до дітей.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад