Главная > Новини / Заклади позашкільної освіти області > Рік досягнень БМАНУМ

Рік досягнень БМАНУМ


2-06-2020, 17:00. Разместил: Moderator
1 червня 2020 року у Буковинській Малій академії наук учнівської молоді відбулася онлайн-зустріч «Робимо життя кольоровим, яскравим і радісним», присвячена Дню захисту дітей, завершенню 2019-2020 навчального року, святу Останнього дзвоника та випуску слухачів БМАНУМ. В Україні цей день не є вихідним, але для дітей завжди виглядає особливо святково: це - веселі заходи, концерти,  перший день літа та початок довгоочікуваних канікул. Але цього року всі заходи та веселощі, на жаль, тільки в онлайн-режимі.
Поштовхом для проведення  зустрічі стало бажання  організувати живе спілкування між викладачами, методистами, слухачами та випускниками Буковинської Малої академії та надати можливість БМАНівцям продемонстрували свої багатогранні таланти. Всі присутні впевнились в тому, що наші діти вміють не тільки гарно вчитися та здійснювати наукові розвідки, а й писати  поезії, оповідання, роздуми, малювати картини, грати на музичних інструментах, танцювати, співати, вишивати тощо. Недаремно кажуть, що талановита людина – талановита у всьому. Таланти дітей були представлені в трьох номінаціях:
-«Поезія у моєму житті»;
-«Мистецтво додає у моє життя яскравості та кольору»;
-«Моє захоплення – наука».
 
У вітальних  словах Тріски М.К., директорки БМАНУМ, Фочука П.М., президента БМАНУМ, проректора з наукової роботи ЧНУ імені Ю. Федьковича, професора, доктора хімічних наук та науково-педагогічних працівників пролунали щирі вітання випускникам, призерам та переможцям ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, Міжнародних конференцій, олімпіад. 
 
Випускники академії (Москалюк Микита, учень Чернівецької гімназії №3, Манескул Наталія, учениця Михальчанського ліцею Сторожинецького району, президент учнівського самоврядування БМАНУМ та Сливка Катерина, учениця Чернівецької гімназії №2) поділилися своїм досвідом навчання в Буковинській Малій академії та побажали всім міцного здоров’я,  успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів, займатись наукою та змістовно провести канікули. Особливі слова подяки лунали в адрес педагогів, наставників та однодумців.
 
Презентація під назвою «Рік цікавих досягнень БМАНУМ», в якій були висвітлені всі заходи, вдалі моменти з життя Буковинської Малої академії у 2019-2020 н.р., засвідчила, що рік був продуктивним, насиченим, складним.
Організатори висловлюють подяку всім учасникам онлайн-зустрічі, а особливо талановитим слухачам БМАНУМ, які вкотре довели, що вони – найкращі.
           
Пишаємось  обдарованою учнівською молоддю Буковини!
 
Фото https://photos.app.goo.gl/viV3xaadk6dvf8Su9 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад