Главная > Новини / Стрічка > Поради психолога: чим зайнятися з дитиною в умовах карантину

Поради психолога: чим зайнятися з дитиною в умовах карантину


13-04-2020, 18:51. Разместил: Moderator
Пандемія коронавірусу та карантин змінили нашу повсякденність, звичний спосіб життя. Багато сімей опинилися в ізоляції вдома, і це непросте психологічне випробування. Більшість батьків непокоїть питання, чим зайняти дітей, якщо їх цікавлять виключно гаджети.
Відволікти дітей від телефонів, комп’ютерів можливо, та для цього потрібна турбота та кмітливість батьків. Отже, декілька корисних ідей.

Поради психолога: чим  зайнятися з дитиною в умовах карантинуПрогулянка на свіжому повітрі. Якщо погодні умови дозволять, то чому б не поганяти м’яч у дворі? Перебування на свіжому повітрі не несе загрози для діток.
 
Поради психолога: чим  зайнятися з дитиною в умовах карантинуЧас для хобі. Карантин дає можливість більше уваги приділити розвитку здібностей дитини, на що під час навчання просто бракує часу. Якщо ж у дитини нема хобі, тоді саме час його знайти разом. 

Поради психолога: чим  зайнятися з дитиною в умовах карантинуХатні справи. Дайте дитині доручення, які вона має виконати протягом дня. Заняття мають відповідати  віку та фізичним можливостям дитини.
 
 

Поради психолога: чим  зайнятися з дитиною в умовах карантинуГодина на книгу. Домовтеся з дитиною про те, що вона має прочитати хоча б одну книгу. Книга має бути обрана дитиною. 

Поради психолога: чим  зайнятися з дитиною в умовах карантинуНастільні ігри. Знайдіть можливість пограти в лото, шахи, доміно, пазли. Цим самим отримаєте можливість поспілкуватися з дітьми. 
 
Поради психолога: чим  зайнятися з дитиною в умовах карантинуНавчання. За період карантину не забувайте про знання, активно берем участь у дистанційних уроках. 
 
 
 

Поради психолога: чим  зайнятися з дитиною в умовах карантинуДомашній кіносеанс. Приготуйте разом попкорн, знайдіть фільм, яким можна дивитися всією сім’єю і насолоджуйтеся переглядом. 

Поради психолога: чим  зайнятися з дитиною в умовах карантинуЛюбов та турбота. Діти неймовірно швидко ростуть, тому виховуйте їх в атмосфері любові, обіймайте і цілуйте без жодного приводу.
 
 
 
 

 
Дорогі батьки, насолоджуйтеся спілкуванням і проведеним часом з дітьми! Передавайте їм, свій позитивний настрій, адже вони відчувають вас, як ніхто інший.

І пам’ятайте: Треба дати дітям можливість самим організувати себе. Налаштуйтеся, що ми вийдемо з карантину більш близькими та адаптованими до життя!

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад