Главная > Новини > Краснянська Валерія, Мішина Юлія, Малик Олена, Тимчук Юліана, Садова Дана та Мотреску Анастасія стали чемпіонками області з художньої гімнастики

19-01-2011, 10:44. Разместил: Moderator
15-16 січня 2011 року в Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі пройшов чемпіонат області з художньої гімнастики в групових вправах.
У змаганнях взяли участь дві команди Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної та команда міської федерації гімнастики. Спортсменки виконували 2 композиції: в першій – п'ять гімнасток виконали вправи з м'ячами; в другій – з 3 стрічками та 2 обручами.

Високий рівень артистичної та технічної підготовки показали вихованки Чернівецької обласної ДЮСШ. Команда № 1 ЧОДЮСШ в складі: Краснянської Валерії, Мішиної Юлії, Малик Олени, Тимчук Юліани, Садової Дани, Мотреску Анастасії набрала 24,8 бали і стала чемпіонкою області.

На другу сходинку п'єдесталу з сумою 19,0 балів піднялись гімнастки міської федерації гімнастики - Ушакова Людмила, Юрій Ольга, Ленська Наталія, Пилипчук Олександра, Сарафінчан Христина, Дороган Анастасія.

Третє призове місце посіла друга команда Чернівецької ОДЮСШ в складі: Протасової Ольги, Левицької Анастасії, Геращенко Олександри, Квасницької Ксенії, - яка набрала 16,675 бали.

За підсумками результатів цих змагань буде сформована збірна команда області для участі в Кубку України з художньої гімнастики, який відбудеться 1-6 лютого в місті Луцьку.

Краснянська Валерія, Мішина Юлія, Малик Олена, Тимчук Юліана, Садова Дана та Мотреску  Анастасія стали чемпіонками області з художньої гімнастикиКраснянська Валерія, Мішина Юлія, Малик Олена, Тимчук Юліана, Садова Дана та Мотреску  Анастасія стали чемпіонками області з художньої гімнастикиКраснянська Валерія, Мішина Юлія, Малик Олена, Тимчук Юліана, Садова Дана та Мотреску  Анастасія стали чемпіонками області з художньої гімнастикиКраснянська Валерія, Мішина Юлія, Малик Олена, Тимчук Юліана, Садова Дана та Мотреску  Анастасія стали чемпіонками області з художньої гімнастикиКраснянська Валерія, Мішина Юлія, Малик Олена, Тимчук Юліана, Садова Дана та Мотреску  Анастасія стали чемпіонками області з художньої гімнастикиКраснянська Валерія, Мішина Юлія, Малик Олена, Тимчук Юліана, Садова Дана та Мотреску  Анастасія стали чемпіонками області з художньої гімнастикиКраснянська Валерія, Мішина Юлія, Малик Олена, Тимчук Юліана, Садова Дана та Мотреску  Анастасія стали чемпіонками області з художньої гімнастикиКраснянська Валерія, Мішина Юлія, Малик Олена, Тимчук Юліана, Садова Дана та Мотреску  Анастасія стали чемпіонками області з художньої гімнастикиКраснянська Валерія, Мішина Юлія, Малик Олена, Тимчук Юліана, Садова Дана та Мотреску  Анастасія стали чемпіонками області з художньої гімнастикискачать dle 10.4фильмы бесплатно