Главная > Новини / Передвища освіта > Студенти й викладачі мистецького коледжу презентували власні виставки живопису та графіки

Студенти й викладачі мистецького коледжу презентували власні виставки живопису та графіки


6-02-2020, 14:11. Разместил: Moderator
В Чернівцях у виставкових залах Центру культури «Вернісаж», одночасно на двох локаціях відбулися мистецькі заходи, ініційовані Вижницьким коледжем прикладного мистецтва ім. В. Шкрібляка. 

Виставка «Make art, not war» – експозиція творів академічного образотворчого мистецтва. Її автори – четверо студентів, що цьогоріч завершують навчання за освітнім рівнем бакалавр і вперше презентують у виставковому форматі власний  досвід з живопису та графіки. 

На паралелі відбулося відкриття персональної виставки «Палітра на долоні» викладачів цього ж закладу – акварелістки Ірини Ребенчук та художника, який працює в техніці пастель Михайла Генцара. Твори, представлені глядачам, дуже різноманітні, як з точки зору манери написання, так і за своїми сюжетами.

Учасники виставки – викладачі з багатим та творчим досвідом – представляють свої творчі доробки в царині живопису. Твори майстрів надзвичайно різноманітні, як з точки зору манери написання, так і за своїми сюжетами. Яскравий, широкий, контрастний живопис в одних роботах, гармонійно перетікає в ніжні нюанси пастельних відтінків, півтонів та делікатність мазків на інших роботах. Серед них натюрморти, пейзажі, портрети, виконані в техніці  акварелі, пастелі, олії.    

 «Митці – це завжди генерація нового покоління, зі сміливими і впевненими  поглядами на життя і творчість. Отримавши академічну мистецьку освіту, художники, все ж, переосмислюють її під кутом власного світосприйняття. У цьому їх основна перевага, яка завжди приваблює глядачів та спонукає приходити на виставки, вдумливо аналізувати експоновані твори», – зазначив директор коледжу Роман Гаврилюк.

Довідково: Вижницький коледж прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка заснований у 1905 р.  на  Буковині, де функціонували традиційні осередки народних ремесел. Сьогодні – це мистецький заклад фахової передвищої освіти, який робить акцент освітнього процесу на експериментально-творчій діяльності в поєднанні з новітніми підходами і методами фахової освіти.
 
Фото https://photos.app.goo.gl/u25wKRehEcK7DMoC6

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад