Главная > Новини / Заклади позашкільної освіти області > Розвиток інноваційної діяльності учнів: фінський та естонський досвід

Розвиток інноваційної діяльності учнів: фінський та естонський досвід


23-12-2019, 14:59. Разместил: Moderator
Тиждень у Північній Європі  делегації  керівників територіальних відділень Малої академії наук провела, аби перейняти досвід розвитку інноваційної діяльності учнів та підтримки їхніх технологічних стартапів. Своїми напрацюваннями з нами ділилися Фінляндія й Естонія.
 
На карті наших візитів – Helsinki XR Center, який має стати найбільшим центром у Скандинавії з розвитку проєктів, присвячених VR- та AR-технологіям; Metropolia University of Applied Sciences, Myyrm?ki; Haaga-Helia StartUp School; Tiedekeskus Heureka / Finnish Science Center у Фінляндії та Центр інновацій і підприємництва MEKTORY при TalTech - Tallinn University of Technology у Естонії.
           
Незабутніми в нашій пам’яті залишаться екскурсії історичним центром міста Гельсінкі, яке розташоване в скелястій місцевості, та відвідування Науково-популярного центру «Еврика» в Гельсінкі - одного із найбільш незвичайних і цікавих музеїв фінської столиціПрактично всі, хто прибув в Таллін, починають свою подорож з відвідування Старого міста. Старе місто Таллінна - це дуже всеохоплююче та добре збережене середньовічне північно європейське торговельне місто Балтійського моря.
 
Тут цікаво пройтися вузенькими вуличками, кожна з яких відрізняється своїми особливостями, помилуватися чудовими будівлями, побудованими сотні років тому.
 
В Талліні відбувся візит до технологічного університету, школи технологій МЕКТОРІ, яка діє при технологічному університеті м. Таллін.
 
Фото https://photos.app.goo.gl/c7AkprZLPbHGp9o1A
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад