Главная > Новини / Заклади дошкільної освіти області > Вогнеборці провели екскурсію для дошкільнят

Вогнеборці провели екскурсію для дошкільнят


27-11-2019, 12:14. Разместил: Moderator
У гості до рятувальників Управління ДСНС завжди із задоволенням приходять дітлахи. Під час зустрічей із вогнеборцями малеча дізнається чимало корисного: вивчають правила безпеки, знайомляться з повсякденною роботою працівників Служби порятунку. Так було й сьогодні: у смт Кельменцях вихованці старшої групи ДНЗ № 1 відвідали 10 державну пожежно-рятувальну частину. 
Дитяча зацікавленість всім, що відбувалося, була очевидною. Дошкільнята дуже уважно розглядали все навколо, ознайомлювались з технікою та пожежним спорядженням, яке використовують співробітники підрозділу. З розповідей вогнеборців діти дізналися, як рятувальники виїжджають на виклик та як діють під час пожежі. Малеча побачила пожежно-рятувальні автомобілі, посиділа в кабіні авто. Також працівники Служби порятунку дали дітворі приміряти бойовий одяг рятувальників і захисні каски. 
Увесь час рятувальники нагадували дошкільнятам також про правила безпеки. Щоб не трапилось біди, вогнеборці застерегли діток від самостійного вмикання різних електроприладів у розетку, наголосили на можливих небезпечних наслідках, що можуть статися через недотримання правил безпечної поведінки. Хоч дівчатка й хлопчики ще зовсім маленькі, під час зустрічі із справжніми вогнеборцями вони зрозуміли, наскільки важливо дбати про власну безпеку та не допускати пожеж, щоб рятувальникам не доводилось виїжджати на їх ліквідацію. 
 
Фото https://photos.app.goo.gl/UQ4aJNjjNdENSvTw7
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад