Главная > Новини > Інноваційні підходи до профорієнтації учнів

Інноваційні підходи до профорієнтації учнів


27-11-2019, 09:21. Разместил: Moderator
15 листопада 2019 року на кафедрі екології та біомоніторингу Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за сприяння Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА в рамках проведення Тижня екології проведено зустріч з учнями та вчителями ЗСО на тему «Екологія: сьогодні і завтра», координатором якого була асистент кафедри екології та біомоніторингу Филипчук Т.В. У заході прийняли участь близько 100 учнів 10-11 класів закладів середньої освіти м. Чернівці та Чернівецької області. 
 
Актуальність проведення такого заходу зумовлена важливістю популяризації екологічних знань серед учнівської молоді з метою формування екологічної свідомості та екологічного мислення і необхідністю привернути увагу до глобальних та регіональних екологічних проблем сьогодення. 
 
Учні мали можливість спробувати себе у ролі юних дослідників, ознайомитись з новими методами та цікавими фактами у форматі WORKSHOPS: «Солодка екологія», «Друге життя занедбаних речей», «Здорова екологія» та «Екологія в мініатюрі». В організації воркшопів та проведенні дослідів активну участь прийняли студенти 2-6 курсів під керівництвом викладачів кафедри екології та біомоніторингу. 
 
Фото https://photos.app.goo.gl/VjxjDWJyUB5ZCyQj7
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад