Главная > Новини / Слайдер / Для учнів та студентів / Cектор науки і координації діяльності ВНЗ / ВНЗ І-ІІ / ВНЗ ІІІ_ІV > Відзначено 47 кращих студентів області з нагоди Дня студента

Відзначено 47 кращих студентів області з нагоди Дня студента


14-11-2019, 13:09. Разместил: Moderator
Міжнародний день студента ...Цей день має особливе значення для студентів всього світу, адже це свято зближує та об'єднує молодих людей, які прагнуть отримати знання, досвіт та майбутню професію бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

Сьогодні урочисто відзначено 47 кращих студентів області з нагоди Дня студента. 

Відкриття свята відбулося  гімном студенства  -«Гаудеамус» у виконанні студентського хору «SUBITO» Чернівецького обласного коледжу мистецтв імені Сидора Воробкевича

Привітала студентство Ірина Ісопенко, в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації : "Для того, щоб сьогодні успіх був разом з вами потрібно руки заповнювати роботою,  серце - любов'ю, пам'ять - метою, розум - корисними знаннями і майбутнє - надією у завтра. Цього я дуже щиро вам бажаю та хочу, щоб ви вміли, хотіли, бажали змінюватись самі та змінювати нашу країну. Пишаюсь вашими успіхами, досягненнями, батьками та викладачами. Слава студентам!"

Кращим студентам за успіхи у навчанні, участь у громадській і науковій діяльності та з нагоди Міжнародного дня студента вручено подяки  обласної державної адміністрації, подяки  обласної ради та подяки Департаменту освіти і науки.

Нагадуємо, що на нашому сайті ви можете переглянути  здобутки студентів закладів вищої освіти області.

Фото: https://photos.app.goo.gl/49VRjYT9BfWb5wwD6
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад