Главная > Новини / Національно-патріотичне виховання > Готуємося до патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Готуємося до патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)


12-11-2019, 17:33. Разместил: Moderator
У такий складний для України час надзвичайно важливим є предмет «Захист Вітчизни», мета якого формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни та системного уявлення про військово-патріотичне виховання як складову частину патріотичного виховання. 

Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області намагається якісно забезпечити педагогів Буковини ґрунтовними знаннями й підготовкою до вивчення цього предмету. Саме тому сьогодні, 12 листопада, на базі ІППОЧО був проведений вебінар з проблеми «Про підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), змагань з допризовної підготовки у 2019 році та організація ігор у 2020 році».

Відкрила роботу вебінару Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи ІППОЧО, кандидат історичних наук, яка ознайомила учасників онлайн-наради з особливостями науково-методичного супроводу викладання предмета «Захист Вітчизни».

Координатор заходу – Юрій Коноплянко, методист НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти ІППОЧО.

Під час івенту були розглянуті такі питання:
- реалізація заходів національно-патріотичного виховання дітей та молоді на сучасному етапі;
- організація та проведення районних, міських, обласного етапів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» в освітніх закладах області у 2020 році та змагань з допризовної підготовки;
- формування у молоді готовності до заходу Батьківщини; вступ до військових навчальних закладів України.
 
Фото https://photos.app.goo.gl/YwLCzNfL8FXodcWZ7
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад