Главная > Новини / Заклади позашкільної освіти області > XХ дитячо-юнацький фестиваль патріотичного мистецтва «Сурми звитяги»

XХ дитячо-юнацький фестиваль патріотичного мистецтва «Сурми звитяги»


7-11-2019, 10:10. Разместил: Moderator
У Львові завершився Всеукраїнський ювілейний XХ дитячо-юнацький фестиваль патріотичного мистецтва «Сурми звитяги» Міністерства освіти і науки України, що проходив з 14.10.2019 по 01.11.2019р. у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини.

Фестиваль проводився за участю дітей, учнівської та студентської молоді зі всієї України. У цьогорічному фестивалі взяли участь близько 12000 учасників, у заключному етапі фестивалю – близько 2800 учасників.

На великій сцені за чотири конкурсних дні пройшло 226 концертних номерів – вокально-інструментальних ансамблів, оркестрів, хореографічних колективів, солістів та ін. На малій сцені – 105 учасників у номінації «Художнє читання».

Чернівецьку область достойно представили вихованці Зразкового художнього колективу гуртка художньо-сценічного слова «Паросток» (керівник Наталія Боднарюк) ЧОЦЕВ «Юність Буковини». Із 105 учасників – нагороджено 29 і 4 із них -  вихованці нашого Центру.  
Гродецька Каріна – спеціальна відзнака «Дипломант» фестивалю;
Палагнюк Микола - спеціальна відзнака «Дипломант» фестивалю;
Шатирьонок Альона – лауреат ІІІ ступеня у молодшій віковій категорії (10-16 років);
Данилюк Владислав – лауреат ІІ ступеня в старшій віковій категорії   (17-27 років).

Вихованці запрошені на Гала-концерт та урочисте нагородження, яке відбудеться 26 листопада у Львівському театрі опери і балету імені Соломії Крушельницької.
Бажаємо юним талантам не зупинятися на досягнутому та надалі вражати блискавичними перемогами!
 
Фото https://photos.app.goo.gl/3m5y98sXeqEFbFUR7

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад