Главная > Новини / Заклади загальної середньої освіти області / Слайдер > Чернівецька область отримала ігрові набори Six Bricks

Чернівецька область отримала ігрові набори Six Bricks


4-11-2019, 17:54. Разместил: Moderator
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 11.10.2019 № 1292 «Про безкоштовне забезпечення перших класів державних і комунальних закладів загальної середньої освіти  ігровими наборами Six Bricks»  буковинські першокласники вдруге отримали ігрові набори Six Bricks.
 
31 жовтня 2019 року до Чернівецької області надійшло 11193 ігрові набори Six Bricks для безкоштовного забезпечення 546 перших класів державних і комунальних закладів загальної середньої освіти.
 
Набори Six Bricks («Шість цеглинок») допоможуть впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес відповідно до вимог Держстандарту за реформою "Нова українська школа”.
 
Довідково. У 2014 році Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти було проведено моніторингове дослідження ефективності впровадження проекту, яке показало позитивний вплив гри з LEGO на розвиток мовлення, мислення, вміння працювати в команді та комунікувати один з одним у дітей. Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation було підписано у березні 2018 року.
 
Фото https://photos.app.goo.gl/fRxfDxdguJqL5Aux5
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад