Главная > Новини / Стрічка > Хакатон «STEM-урок: методичні підходи та гендерні стереотипи»

Хакатон «STEM-урок: методичні підходи та гендерні стереотипи»


18-10-2019, 12:34. Разместил: Moderator
Хакатон «STEM-урок: методичні підходи та гендерні стереотипи», організований Центром «Розвитку корпоративної соціальної відповідальності», CSR Ukraine та Фондом Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Мета хакатону - спільно розробити проекти та методики, які допоможуть перевіряти STEM-уроки на наявність гендерних стереотипів та знайти інноваційні рішення щодо створення умов, які сприятимуть зацікавленості учнівської молоді вибором STEM-професій.

Захід пройде з 31 жовтня по 2 листопада 2019 року в м. Хмельницький та збере вчителів з Хмельницької, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей.
 
Під час Хакатону вчителі отримають:
- досвід неформальної освіти;
- дізнаються від новаторів-освітян про те, як вони змінили підходи до викладання STEM-предметів;
- опанують методи для підвищення інтересу учнівської молоді до STEM за допомогою дизайн-мислення;
- набудуть практичний досвід роботи в групах щодо розробки проектів та методик, які допоможуть перевіряти STEM-уроки на наявність гендерних стереотипів.
 
Для участі необхідно до 22 жовтня заповнити анкету http://bit.ly/STEMhacKHM та вказати свою мотивацію. Відібраним учасникам на вказану під час реєстрації пошту буде надіслано лист-запрошення на хакатон.

Участь у заході безкоштовна. Організатори покривають всі витрати, в тому числі проїзд до та з Хмельницького і проживання для учасників з інших міст, окрім Хмельницького.
 
З будь-яких питань щодо участі, звертайтесь за телефоном (044)292-02-48. З додатковою інформацією можна ознайомитися за посиланням: http://bit.ly/STEMKHM

Довідка: STEM-предмети - це фізика, астрономія, хімія, математика, інформатика, біологія, технології, робототехніка, географія та економіка. У 2018-2019 роках Організаторами було успішно проведено 3 Хакатони для вчителів у Дніпрі, Івано-Франківську та Маріуполі. Як це відбувалося можна переглянути
за посиланнями: www.bit.ly/frankstemvid, www.bit.ly/dniprostemvid.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад