Главная > Новини / Заклади позашкільної освіти області > Другий туристський фест педагогічних працівників

Другий туристський фест педагогічних працівників


15-10-2019, 15:19. Разместил: Moderator
Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді провів Другий туристський фест педагогічних працівників Чернівецької області Travelers Teachers Fest на теренах с. Репуженці Заставнівського району. Звітний фест став для учасників технічно складним заходом, адже змагатись доводилось як на воді Дністра, так і в навколишніх лісах.

Ареною першого дня змагань стали мальовничі береги Дністра, на яких перед стартом команди вишикували катамарани та велосипеди. Першою перевіркою фізичної витривалості в імпровізованому дуатлоні став водний етап. Завданням команд було зібрати якнайбільше залікових буйків, розташованих на значній площі. Під час подолання водної дистанції команди вправлялись не тільки в фізичній підготовці, але й вели безпосередню тактичну боротьбу. Краще справилась з веслами команда Новоселицького району, другою фінішувала команда Заставнівського району, на третьому місці – команда міста Чернівці.
 
Ранок другого дня видався похмурим, холодним та з дрібним дощем, що ніяким чином не вплинуло на бажання педагогів вийти на старт. Навпаки, команда Заставнівського району висловила бажання виставити ще один склад для участі, а судді, що допомагали проводити змагання в перший день, склали команду від обласного центру туризму. Адже вперше на Буковині їм презентували технічно складний, але захоплюючий та видовищний вид змагань – естафетний біатлон з орієнтуванням.
Детальна інформація з результатами і фотографіями на сайті обласного центру туризму traveller.at.ua
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад