Главная > Новини / Слайдер / Інклюзивна освіта > Всі діти рівні, всі - талановиті!

Всі діти рівні, всі - талановиті!


10-10-2019, 14:52. Разместил: Moderator
Сьогодні відкрився вже 14 інклюзивно-ресурсний центр в Чернівецькій області - КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Клішковецької сільської об’єднаної  територіальної громади.

З вітальним словом до діток та їх батьків звернулася в.о. директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ірина Ісопенко.

ІРЦ буде обслуговувати близько 100 дітей з особливими освітніми потребами. Фахівці центру надаватимуть психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами відповідно до їх потенційних можливостей психофізичного розвитку, які навчаються у закладах освіти (не відвідують навчальні заклади) та не отримують відповідної допомоги. Здійснюватимуть консультування, методичний супровід педагогічних працівників закладів освіти з питань організації інклюзивного навчання та батьків дітей з особливими освітніми потребами щодо особливостей організації надання психолого-педагогічної допомоги. Забезпечуватимуть інформаційно-просвітницьку діяльність серед мешканців міста з питань організації надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами.

На оснащення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» у 2019 році з субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами виділено 200 тис. грн., що спрямовані на придбання обладнання довгострокового користування для інклюзивно-ресурсного центру.
 
Подяку голови Чернівецької ОДА оголошено колективу комунальної установи "КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Клішковецької сільської об’єднаної територіальної громади".
 
Фото https://photos.app.goo.gl/pmr8NZQT7w6onPxW9
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад