Главная > Новини / Заклади загальної середньої освіти області > Інформаційні дні Національного банку України у Чернівцях

Інформаційні дні Національного банку України у Чернівцях


8-10-2019, 12:22. Разместил: Moderator
У рамках програми регіональних інформаційних днів Національного банку України в регіонах «Економічний експрес» за сприяння Міністерства освіти і науки України Національним банком 03.10.2019 було проведено просвітницькі заходи для учнів та педагогів Чернівецької області на базі готелю «Буковина».
 
Однією з головних цілей «Економічного експресу» є підвищення фінансової грамотності української молоді.
Заходи проведені за підтримки Департаменту освіти і науки, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області для  педагогів, які викладають курс «Фінансова грамотність», економічні дисципліни,  учнів старших класів шкіл Чернівецької області. Координування заходів забезпечувала  завідувач НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб ІППОЧО Наталія Куриш. 
 
Для старшокласників проведено інтелектуальну гру «Що? Де? Скільки?», яка покликана зацікавити старшокласників темою фінансової обізнаності та спонукати до отримання відповідних знань. У грі брали участь команди учнів 8-11 класів Лужанського ЗЗСО І-ІІІст. ім. В.Орелецького, Мамаївського ЗЗСО І-ІІІст., Клішковецької гімназії, Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей, гімназій №5, №1, ліцею №1, ЗОШ №5 Чернівецької міської ради. Перемогу здобула команда «Чернівецький експрес» гімназії №5 Чернівецької міської ради.
Для вчителів під час заходів проведено лекцію про новий курс з фінансової грамотності, а також презентацію із порадами, як уникнути шахрайства в Інтернеті. 

Фото https://photos.app.goo.gl/MokxGJHtszyy25PQ9
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад