Главная > Новини / Стрічка / Інклюзивна освіта > Рівний доступ до освіти

Рівний доступ до освіти


5-09-2019, 11:34. Разместил: Anatoly
Забезпечення конституційного права дітей з особливими освітніми потребами на освіту в загальноосвітньому просторі є одним з пріоритетних напрямків роботи. Тому питання доступності у закладах освіти на сьогодні посідає вагоме місце у організації освітнього процесу в цілому.
Відповідно до дорожньої карти в 2019 році заплановано привести у відповідність до нових будівельних норм пандуси в 41 закладі, встановити поручні в 44-х, обладнати туалети в 17 закладах, обладнати підйомники в 2 закладах освіти, встановити 6 кнопок виклику. 
Станом на сьогодні вже переобладнано 14 пандусів у Вижницькій, Мамалигівській, Клішковецькій, Вікнянській, Конятинській, Новодністровській ОТГ, Вашківцях, Вижницького району, м. Чернівці, закладах обласного підпорядкування; встановлено поручні у 28 закладах освіти: Вижницькому, Кельменецькому, Кіцманському, Сокирянському районах, Вижницькій Вашківецькій Сторожинецькій, Клішковецькій, Вікнянській, Юрковецькій Заставнівській, Конятинській, Хотинській, Новодністровській ОТГ, м. Чернівці, закладах обласного підпорядкування .
У КЗ «Хотинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 1», КЗ «Обласний навчально-реабілітаційний центр № 1» завершено роботи щодо облаштування пандусів відповідно до нових державних будівельних норм. Також у КЗ «Обласний навчально-реабілітаційний центр № 1» та КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2» виконано роботи щодо забезпечення доступності осіб з особливими потребами до внутрішніх вбиралень.
 
Фото: https://photos.app.goo.gl/f92Bs3UkZwd9gxGU7
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад