Главная > Новини / Заклади вищої освіти області / Національно-патріотичне виховання > Герої живуть поміж нас, допоки живе пам’ять про них!

Герої живуть поміж нас, допоки живе пам’ять про них!


21-06-2019, 19:03. Разместил: Moderator
20 червня 2019 року було підбито підсумки відкритого конкурсу імені Героя України, нашого земляка, почесного громадянина Чернівців – Олександра Миколайовича Щербанюка. Активного учасника Євромайдану, який загинув 20 лютого 2014 року від куль снайпера. 
 
Конкурс було започатковано завдяки невтомному волонтеру Галині Йосипівні Абрам’юк.
 
Привітала переможців Конкурсу Бурченко Лілія Іванівна, заступник начальник управління освіти і науки,  начальник відділу професійної освіти та ліцензування Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
 
Авторам кращих проектів відзнаки вручали і дружина загиблого Героя Наталія Щербанюк, і сини другого Героя Небесної сотні із Чернівців Василя Аксенина, і капелан отець Василь Гасинець.
 
До участі у конкурсі, який було розпочато восени 2018 року, долучився студенти Державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж». Майбутні архітектори креативно та творчо підійшли до виконання проектів за темою «Освітній простір».
 
Гордимося високими досягненнями наших студентів, адже з-поміж 21 переможця найкращими визначено роботи 15 студентів ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж».
 
Фото https://photos.app.goo.gl/rUch4BjFWq3RhsA36
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад