Главная > Новини / Слайдер / Гордість освіти > Вітаємо Аллу Гайсан з почесною нагородою!

Вітаємо Аллу Гайсан з почесною нагородою!


13-06-2019, 12:39. Разместил: Moderator
Алла Гайсан – директор навчально-виховного комплексу «Соломон». Алла Омельянівна креативний, ініціативний освітній менеджер, виступає трансформатором оновленого змісту освіти, освітніх технологій, форм та методів навчання, виховання й розвитку особистості, а також є співавтором оригінальної освітньої системи виховання підростаючого покоління.   

З ініціативи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та підтримки депутатського корпусу від Чернівецької області премією Верховної Ради України нагороджено Аллу Гайсан, директора навчально-виховного комплексу "Соломон".

« НВК «Соломон» - один з найпотужніших закладів освіти міста Чернівці. У Всеукраїнському рейтингу за результатами предметних олімпіад серед приватних шкіл заклад посів перше місце. Пріоритетними завданнями діяльності навчального закладу є виховання молодого покоління в дусі християнських моральних цінностей, в дусі патріотизму та любові до родини та української землі. А основний підхід в навчально-виховному процесі ґрунтується на трьох принципах: сучасність, індивідуальний підхід та християнська атмосфера! Вірю, що не одне покоління школярів отримає якісну освіту в нашому закладі, яка ґрунтується на засадах духовно-моральних цінностей», - зазначає Алла Омельянівна.

7 червня 2019 року Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вручив нагороди найталановитішим педагогічним працівникам, молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2018 рік.

«Верховна Рада України ставила за мету піднести роль та авторитет педагога в суспільстві, підвищити престижність праці вчителя, вихователя, майстра виробничого навчання, керівника гуртка», - уточнив він і підкреслив , що вручення цієї премії стало хорошою традицією - цього року премія вручається вже вдесяте!

Довідково. Щорічна премія Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів заснована Верховною Радою України у 2006 році з метою піднесення ролі та авторитету педагога в суспільстві, заохочення педагогічних працівників до творчої, результативної праці та підвищення престижності вчительської професії.
 
Фото https://photos.app.goo.gl/75kCir1cpagh4Pp67

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад