Главная > Новини / Заклади позашкільної освіти області / Оздоровлення / Слайдер > Мудрість, шляхетність, відвага: на Буковині розпочалися змагання найвправніших юнаків і дівчат

Мудрість, шляхетність, відвага: на Буковині розпочалися змагання найвправніших юнаків і дівчат


11-06-2019, 11:50. Разместил: Moderator
10 червня у м. Вижниці розпочався ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

На території пансіонату «Черемош» свої намети у таборі розбили 16 роїв (команд) практично з усіх міст і районів краю: всього понад 160 джур, їхні виховники і таборова старшина.

Під час урочистого відкриття змагань учасників і гостей привітали головний спеціаліст відділу інклюзивної, спеціальної, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Олександра Холевчук та заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики, Іван Гешко, які зазначили, що нині виховна робота у закладах освіти має базуватися на національно-патріотичному вихованні і закликали молодь бути гідними продовжувачами традицій предків і сучасників щодо збереження суверенітету та територіальної цілісності Української держави, дотримуватися Кодексу лицарської честі учасника гри.

Присутні вшанували пам’ять загиблих героїв України хвилиною мовчання, а переможці минулорічних змагань під звуки Державного Гімну підняли український прапор.

Гра Джура – це системна робота, що тривала протягом навчального року. І сьогодні наші відважні джури демонструватимуть свою звитягу, мужність, спритність, витривалість та знання.

Учасники Гри – талановиті, адже вони мають знати та вміти все: демонструвати навички зі стройової підготовки (впоряд), влучно стріляти, орієнтуватися на місцевості, проводити бойове розгортання, вміти знайти вихід з непередбачених ситуацій, знати основи надання першої долікарської допомоги, історію України та українського козацтва.

Джури, які пройшли вишкіл у ході цієї захоплюючої гри, зростатимуть справжніми господарями своєї землі та патріотами України.

Слава Україні! Героям Слава!
 
Фото https://photos.app.goo.gl/b19HVGzzHQo4zwLp6
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад