Главная > Новини / ЗНО / Стрічка / Центр якості освіти > На Буковині відбулося ЗНО з математики

На Буковині відбулося ЗНО з математики


21-05-2019, 18:16. Разместил: Anatoly
21 травня, в Україні розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Стартувало ЗНО цього року з математики. 
Для участі в тестуванні з цього навчального предмета по області зареєстровано 2327 осіб.
За оперативною інформацією у зовнішньому незалежному оцінюванні з математики взяли участь 2247, що складає 96,6% від загальної кількості зареєстрованих. 
Правильні відповіді на завдання сертифікаційної роботи з математики будуть оприлюднені 22 травня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. 
Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з математики з поважних причин, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії та відповідну заяву. 
Рішення щодо реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання ухвалює регламентна комісія Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Результати розгляду заяв будуть оприлюднені на сайті (www.test.if.ua) та надіслані заявникам (витяг з протоколу).
 
Читайте також на сайті Центру якості освіти: http://centr.cv.ua/?p=1094
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад