Главная > Новини / Заклади вищої освіти області / Слайдер / Децентралізація в освіті > Найактивніші студенти ЧНУ отримали книги від Геннадія Зубка

Найактивніші студенти ЧНУ отримали книги від Геннадія Зубка


16-04-2019, 17:06. Разместил: Moderator
Сьогодні на Буковині з робочим візитом преребуває Віце-прем'єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
 
В рамках візиту Геннадій Зубко зустрівся зі студентами факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ та прочитав лекцію  на тему «Реформа децентралізації в Україні». 
 
Міністр розповів студентам про реформу децентралізації в Україні, розповів про основні акценти та перспективи, котрі сьогодні змінюються в Україні, яка рухається до європейського простору, підкреслив важливість освітньої реформи: "Новий освітній простір - дуже "важлива історія", коли ми бачимо як на рівні держави будуються дошкільні заклади, або школи - безбар'єрність та енергоефективність, внутрішній дизайн, і речі, котрі стосуються комплексного підходу для нас є дуже важливими".
 
"Ми також подивимось, яким чином ви знайдете себе в майбутньому цієї системи та реформи, мені важливо, аби ви ставили для себе амбітні цілі і максимально реалізували себе", - звернувся до студентів Віце-прем'єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.
 
За найцікавіші питання до гостя та відповіді на його запитання студенти отримали книги. Серед подарованих книг - Д. Аджемоглу та Д. Робінсона «Чому нації занепадають», Г. Почепцова «Від покемонів до гібридних війн», Дмитра Кулеби «Війна за реальність. Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот» та В. Єрмоленка «Плинні ідеології».
 
 
Крім того, Геннадій Зубко оглянув новозбудований ДНЗ «Веселка» в с. Валя Кузьмина Волоківської ОТГ та спілкування з батьками вихованців та педагогами навчального закладу, підкресливши, що школа та дошкілля - пріоритетний напрямок держави. Фото https://photos.app.goo.gl/XK4TWArK6TYN4cwu7
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад