Главная > Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти > Міжнародной конкурс «Learn, Know, Do, Can, Show» з професій «Перукар», «Кравець»

Міжнародной конкурс «Learn, Know, Do, Can, Show» з професій «Перукар», «Кравець»


29-03-2019, 09:11. Разместил: Moderator
26-27 березня 2019 року делегація закладів професійно-технічної освіти Чернівецької області у складі викладачів та учнів взяли участь у Міжнародному конкурсі  «Learn, Know, Do, Can, Show».
 
Змагання молодих фахівців стали щорічною традицією у професійній діяльності RTRIT, але цього року вони вийшли на міжнародний рівень у шести номінаціях:
-Обслуговування
-Кулінарія
-Гостельєрство
-Кондитерство
-Приготування м'яса
-Стиль і мода
   
На конкурсі виступали команди з країн Балтії – Латвія, Литва, Естонія, а також Італія, Франція і Україна (Чернівецька обл.). Було заявлено більше 150 учасників у 6 базових номінаціях.
   
Під час змагань молоді таланти продемонстрували свої теоретичні знання і практичні навички з обраного фаху. Їх оцінювали професіонали з усієї Балтії – визнані майстри та відомі представники сфери послуг.
   
Представники Буковини, учні Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій (директор Нікішина Л.В.), виборювали призові місця у номінації «Мода і стиль» і посіли почесне 3 місце.  Вітаємо!
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад