Главная > Новини / Слайдер / Учитель року > Переможці конкурсу «Учитель року -2019»!

Переможці конкурсу «Учитель року -2019»!


28-02-2019, 18:43. Разместил: Moderator
Переможці другого, регіонального туру всеукраїнського конкурсу  «Учитель року-2019»

І місце

1. Петрушко Любов Володимирівна, учитель географії Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Чернівецької міської ради, спеціаліст вищої категорії.
2. Гавриш Ірина Ігорівна, учитель французької мови Чернівецької гімназії №3 Чернівецької міської ради, спеціаліст ІІ категорії.
3. Кирилюк Олеся Іларіївна, учитель основ здоров'я Шипинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кіцманського району Чернівецької області, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
4. Мазуренко Валерій Васильович, учитель предмету «Захист Вітчизни» Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату Чернівецької міської ради, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
5. Байрамова Ірина Володимирівна, учитель початкових класів Хотинського навчально-виховного комплексу «ДНЗ – ЗОШ І ступеня» Хотинського району, спеціаліст.

ІІ місце

1. Власов Сергій Анатолійович, учитель географії Новоселицької гімназії Новоселицької міської ради Новоселицького району Чернівецької області, спеціаліст ІІ категорії.
2. Гудима Марина Вікторівна, учитель географії та економіки Кіцманської гімназії Кіцманської міської ради Кіцманського району, спеціаліст І категорії.
3. Одажіу Росина Георгіївна, учитель основ здоров'я Новоселицької гімназії Новоселицької міської ради Новоселицького району Чернівецької області, спеціаліст вищої категорії.
4. Жебчук Дмитро Миколайович, учитель предмету «Захист Вітчизни» Долішньошепітського НВК Вижницького району, спеціаліст.
5. Гавриляк Ляля Віталіївна, учитель початкових класів Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №24 ім. О.Кобилянської Чернівецької міської ради,спеціаліст І категорії.

ІІІ місце

1. Долга Наталія Володимирівна, учитель географії Бабинської ЗОШ  І-ІІІ ст. Кельменецького району, спеціаліст І категорії;
2. Мельничук Катерина Василівна, учитель географії ЗОШ І-ІІІ ст. с.Василівка Сокирянського району, спеціаліст І категорії; 
3. Самотей Лідія Георгіївна, учитель основ здоров'я Глибоцького ліцею Глибоцької селищної ради Глибоцького району Чернівецької області, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель;
4. Базелюк Тетяна Іванівна, учитель основ здоров’я Корманського навчально-виховного комплексу Сокирянського району Чернівецької області, спеціаліст ІІ категорії.
5. Чорней Мирослав Костянтинович, учитель предмету «Захист Вітчизни» Чагорської ЗОШ І-ІІІст. Глибоцького району, спеціаліст ІІ категорії;
6. Чорна Оксана Василівна, учитель початкових класів Шебутинецького НВК Сокирянського району, спеціаліст І категорії.
 
Переможців Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» нагороджено дипломом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, премією та подарунковим сертифікатом на загальну суму: І місце - 6639 грн. та щомісячною стипендією у розмірі 1000 грн.;  ІІ  місце - 4592 грн. та щомісячною стипендією у розмірі 700 грн.ІІІ місце - 2546 грн. та  щомісячною стипендією у розмірі  500 грн. Загальний призовий фонд (премія + подарунковий сертифікат + стипендія) переможцям конкурсу становить: за І місце - 16 639 грн.; ІІ місце - 11 592 грн. і за ІІІ  місце - 7 546 грн.
 
Фото https://photos.app.goo.gl/2k3s6nFhyiSX3XLW6
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад