Главная > Новини / Стрічка > Зимова профільна хімічна школа

Зимова профільна хімічна школа


8-01-2019, 13:12. Разместил: Moderator
З 8 по 11 січня на базі Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей проводиться перша зимова профільна хімічна школа для юних знавців хімії з усієї Буковини. Учнів Чернівецької області об’єднало знання та прагнення до вдосконалення знань з цього предмета, тому що хімія – це перепустка до успішного майбутнього!
 
Сьогодні, у післясвятковий день, 8 січня дітки знайомляться між собою та поступово вникають у світ знань разом з досвідченими педагогами-наставниками, викладачами ЧНУ та Буковинського медичного університету.
 
На відкритті інтелектуальної школи з вітальними словами до учасників звернулися Ірина Ісопенко, заступник директора ДОН Чернівецької облдержадміністрації; Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат історичних наук; Петро Фочук, проректор Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, доктор хімічних наук, професор; Сергій Кізіма, заступник директора з навчальної роботи Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.
Заняття в профільній школі триває. Бажаємо усім гарних вражень, задоволення від навчання та інтелектуального збагачення.
 
Фото https://photos.app.goo.gl/3ro4T4dcDUoFbsqr9
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад