Главная > Новини / Заклади позашкільної освіти області > День святого Миколая – найбажаніший у році для дітей

День святого Миколая – найбажаніший у році для дітей


19-12-2018, 15:10. Разместил: Moderator
День святого Миколая – найбажаніший у році  для дітей. Саме з нього розпочинаються новорічні свята. Діти пишуть Миколаю листи зі своїми побажаннями. А потім у переддень свята з нетерпінням чекають ранку, аби знайти під подушкою очікуваний подарунок. 
Щоб створити дітям неймовірну незабутню святкову атмосферу, у ЧОЦЕВ «Юність Буковини» 18 грудня провели театралізоване свято. У залі зібралося чимало дітей, а також дорослих. Всі з великою цікавістю та захопленням спостерігали за казковим дійством, що відбувалося на сцені. Ведучими були дотепні Чударики. Вони веселили глядачів, тішили їх своєю  винахідливістю. Натомість Вереднюга та Ябіда намагалися зробити все для того, щоб свято не відбулося. Вони задумали зіпсувати всім настрій і зробити так, щоб ніхто з дітей не отримав подарунки. Хотіли злякати  всіх  різними дрібними капостями. Але добро завжди перемагає. Святий Миколай разом зі своїми помічниками – янголами змусили вередливих бешкетників стати хорошими і робити лише гарні вчинки. 
 Неймовірно захоплюючий сюжет театрального дійства був майстерно втілений вихованцями ЧОЦЕВ «Юність Буковини». Під керівництвом своїх наставників вони підготували чудові номери для глядачів.  Хореографічні постановки були представлені гуртками  «Молодість», «Гармонія», «Україночка», «XXI століття», «Арабеск» та «Артеміда», «Дивертисмент». Співали вихованці вокальної студії «Мрія» та ансамбль «Колорит». Своєю акторською майстерністю вражали діти з гуртка сценічного слова «Паросток».                
Усі, хто завітали на це свято поринули у світ доброї казки, де завжди збуваються мрії. Кожен присутній  отримав багато позитиву та задоволення від побаченого на сцені. 
Саме цим театралізованим дійством у ЧОЦЕВ «Юність Буковини» розпочали новорічно-різдвяні заходи.
 
Фото https://photos.app.goo.gl/LwQTQk5e5Zgetatg7
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад