Главная > Новини > «Ніхто не забутий – ніщо не забуто»

«Ніхто не забутий – ніщо не забуто»


27-10-2011, 13:48. Разместил: Moderator
Пам'ятають і вшановують учні, педагогічні колективи Чернівецької області тих, хто ціною власного життя виніс на своїх плечах тяжкість війни, хто отримав перемогу над фашизмом і повернувся додому, щоб з руїн і пожарища відродити рідний край.
З нагоди відзначення 67-ї річниці визволення від німецько-фашистських загарбників у навчальних закладах області проходять заходи «Ніхто не забутий – ніщо не забуто»: зустрічі з ветеранами та учасниками Другої світової війни, лінійки Слави: «Збережемо пам'ять про подвиг», уроки, години спілкування: «Онуки та правнуки її переможців», «Подвигу жити у віках», «Слава визволителя України», «Не згасити вогонь пам’яті», «Нащадки перемоги», «Про полководський талант і ціну людського життя», літературні та поетичні вечори «Обеліски мужності», «У полях поезії не кінчилась війна», конкурси творчих робіт «Родинні спогади про Другу світову війну», конкурси патріотичної пісні, поетичного твору на військову тематику, перегляди кінофільмів на військову тематику: «Подвигу жити у віках», книжково-ілюстративні виставки у бібліотеках та шкільних музеях: «Велич народного подвигу», поповнено та оновлено експозиції кімнат і музеїв бойової слави.
З метою надання посильної допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни активізовано роботу щодо проведення благодійної акції «Милосердя».
Організовано покладання квітів до підніжжя пам'ятника загиблим воїнам Великої Вітчизняної війни.
Неперехідними духовними цінностями, найвищими чеснотами стає священна пам`ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто сьогодні є для учнівської молоді прикладом любові для Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь, у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.
Школярі області бажають дорогим ветеранам щастя, здоров`я, бадьорості духу! Нехай загальна любов, увага й тепло супроводжують їх скрізь і завжди.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад