Главная > Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти > Чернівецьке вище комерційне училище КНТУ долучилося до благодійній акції «Різдвяна іграшка дітям Донбасу: Схід і Захід разом!»

Чернівецьке вище комерційне училище КНТУ долучилося до благодійній акції «Різдвяна іграшка дітям Донбасу: Схід і Захід разом!»


6-12-2018, 17:12. Разместил: Moderator
Традиція дарування подарунків на новорічні свята видається вічною. У ці дні кожна дитина мріє про щось добре, світле й мирне… Значення іграшок в житті кожної дитини переоцінити неможливо. В Україні, на жаль, дедалі більше дітей, дитинство яких через різні обставини не таке яскраве.
Волонтерська служба Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету «Надія» спільно з НМЦ ПТО у Чернівецькій області взяла участь в обласній благодійній акції «Різдвяна іграшка дітям Донбасу: Схід і Захід разом!», щоб подарувати дітям зони АТО не лише подарунок, а й святковий настрій. Учні училища із щирим захопленням та найкращими побажаннями розфарбували 544 новорічно-ялинкові дерев’яні іграшки, які незабаром знайдуть своїх маленьких власників в зоні АТО. У кожен подарунок організатори акції вклали частинку душі, саме тому новорічні прикраси майорять яскравими кольорами.
Учні училища ще раз довели, що робити добрі справи приємно і корисно, адже свято має прийти у кожен дім!
 
Фото https://photos.app.goo.gl/yeS9Qhou8qsC6vag8

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад