Інформація
  • Переглядів: 1272
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-10-2011, 14:03
26-10-2011, 14:03

Наказ ГУОН ОДА від 19.10.2011 №517

Категорія: Навігація / Новини

Про підсумки обласного науково-практичного семінару методистів РМК (ММК),
керівників районних (міських) методоб’єднань учителів української мови і літератури
з проблеми «Сучасні технології навчання і професійна компетентність учителя в умовах
допрофільного та профільного навчання»

Відповідно до плану роботи Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації 14 жовтня 2011 року на базі навчальних закладів м.Новодністровська проведено обласний науково-практичний семінар методистів РМК (ММК), керівників районних (міських) методоб’єднань учителів української мови і літератури з проблеми «Сучасні технології навчання і професійна компетентність учителя в умовах допрофільного та профільного навчання».
План роботи семінару виконано. У семінарі взяли участь методисти РМК(ММК), керівники районних (міських) методоб’єднань учителів української мови та літератури, начальник відділу освіти Новодністровської міської ради і голова міського комітету профспілки працівників освіти, в.о. мера міста Новодністровська, завідувач кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.
У рамках обласного семінару було висвітлено концептуальні засади викладання української мови як державної в системі освіти Чернівецької області, проаналізовано рівень створення умов для здобуття якісної освіти та перспектив розвитку допрофільного та профільного навчання в освітніх закладах області, зокрема у ЗНЗ м.Новодністровська.
У ході роботи круглого столу було визначено основні підходи до організації освітнього процесу в умовах допрофільного та профільного навчання. Розглядалося питання ролі вчителя української мови і літератури в розвитку життєвих компетентностей учнів через застосування сучасних технологій організації навчально-виховного процесу. Особливу увагу було акцентовано на професійній компетентності вчителя української словесності в умовах допрофільного та профільного навчання.
За результатами роботи семінару розроблено рекомендації для методистів РМК(ММК), керівників районних(міських) методоб’єднань, учителів української мови і літератури, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. У зв’язку з вищезазначеним

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити рекомендації обласного науково-практичного семінару методистів РМК(ММК), керівників районних(міських) методоб’єднань, учителів української мови і літератури з проблеми «Сучасні технології навчання і професійна компетентність учителя в умовах допрофільного та профільного навчання», що додаються.

2. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області:
2.1. Розробити та затвердити заходи щодо удосконалення вивчення української мови як державної в закладах освіти області.
2.2. Проаналізувати стан виконання регіональних заходів щодо поліпшення вивчення української мови у загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин.
2.3. У березні-квітні 2012 року провести моніторинг з української мови у загальноосвітніх навчальних закладах області, яким надавалася методична допомога та у яких проводилися інспекторські перевірки стану викладання української мови та літератури

3. Відзначити роботу працівників відділу освіти Новодністровської міської ради, керівників та педагогічних колективів навчальних закладів, які брали участь у проведенні семінару:
Лазаренко Світлани Миколаївни, начальника відділу освіти Новодністровської міської ради;
Грохольської Галини Филимонівни, завідуючої методичного кабінету відділу освіти Новодністровської міської ради.
Козак Лариси Василівни, директора Новодністровської гімназії;
Серевка Тараса Андрійовича, директора Новодністровської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів;
Попової Людмили Миколаївни, вчителя української мови та літератури Новодністровської гімназії;
Серевко Руслани Вікторівни, вчителя української мови та літератури Новодністровської гімназії;
Бєлоусової Наталії Олександрівни, вчителя української мови та літератури Новодністровської гімназії;
Блажко Галини Анатоліївни, вчителя української мови та літератури Новодністровської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів;
Боднарюк Валентини Григорівни, вчителя української мови та літератури Новодністровської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів.

4. Наказ розмістити на сайті Головного управління освіти і науки, рекомендації семінару опублікувати в обласній інформаційно-методичній газеті «Освіта Буковини».

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Тарангул Л.М.


Начальник Головного управління освіти і науки М.Й. Бауер

Додаток: nakaz-517.doc [36 Kb] (cкачувань: 10)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше