Главная > Новини / Слайдер / Молодь та спорт > Вітаємо з 10-річчям факультет фізичної культури та здоров'я людини

Вітаємо з 10-річчям факультет фізичної культури та здоров'я людини


8-11-2018, 17:44. Разместил: Moderator
Сьогодні своє День народження святкує факультет фізичної культури та здоров'я людини, якому виповнилося 10 років.
 
З вітальним словом звернулася Ірина Ісопенко, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації: "Від імені Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та від себе особисто щиросердно вітаю вас із 10-ти річним ювілеєм з дня заснування факультету фізичної культури та здоров’я людини. Фізична культура і спорт є невід’ємною частиною життя сучасної людини, важливим чинником зміцнення здоров'я кожного громадянина, об’єднують людей різного віку, професій, переконань і національностей, загартовують волю і характер. Саме фізична культура і спорт продовжують залишатися надійним джерелом гарного настрою, оптимізму і здорового способу життя".
 
Сьогодні на факультеті навчаються 1110 студентів (665 денної та 445 заочної форм навчання) - найбільша кількість за часів існування факультету. Цьому сприяла ефективна профорієнтаційна робота випускових кафедр та її організація, результатом якої став хороший набір студентів.
 
Серед випускників та нинішніх студентів факультету - учасники Олімпійських та Параолімпійських ігор, чемпіони та призери першості Світу та Європи, Заслужені тренери, Заслужені майстри спорту України та Майстри спорту України міжнародного класу.
 
 
Фото https://photos.app.goo.gl/h5yJw1kViUFe42ZbA
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад