Главная > Новини / Стрічка / Для учнів та студентів / Учнівський вісник > 2018-2019 н.р. оголошено Роком фізики

2018-2019 н.р. оголошено Роком фізики


6-11-2018, 14:28. Разместил: Moderator
Ще кілька десятиліть тому фізика утримувала загальновизнаний статус «головної науки». Саме фізика змінила життя людства в другій половині ХХ століття, зробивши чимало відкриттів.
 
За ініціативи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Ухвалою серпневої конференції 2018-2019 н.р. оголошено Роком фізики. З метою широко популяризувати досягнення фізики, яка досі залишається базою нових досягнень у сфері високих технологій.  Адже великі вчені фізики і їх відкриття змінили наш світ і суттєво вплинули на життя багатьох поколінь.
 
В рамках Року фізики буде проведено ряд заходів спрямованих на популяризацію та підвищення інтересу  учнівської та студентської молоді до вивчення фізики.
 
Найкращим вчителем України цього року став саме вчитель фізики Чернівецького ліцею №1, буковинець Пауль Пшенічка та виграв нагороду у сумі сто тисяч гривень.
 
Черговими лауреатами Нобелівської премії в області фізики стали американський вчений і винахідник Артур Ашкін, француз Жерар Муру і канадка Донна Стрікланд, які довгий час співпрацювали. 
 
Цікаво, що Стрікланд стала лише третьою в історії жінкою, відзначеною "Нобелівкою" в області фізики, а Ашкін – найстаршим лауреатом цієї премії. На момент присудження йому нагороди вченому виповнилося 96 років.
 
Задумайся! Можливо саме ти станеш наступним відомим вченим та зробиш всесвітнє відкриття!

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад