» » » Європейські реформи в Україні: доступна освіта, якісна медицина, достойна пенсія
Інформація
  • Переглядів: 764
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-10-2018, 11:40
17-10-2018, 11:40

Європейські реформи в Україні: доступна освіта, якісна медицина, достойна пенсія

Категорія: Новини / Слайдер / Реформи в освіті

Сьогодні, 17 жовтня 2018 року, у конференц-залі готелю «Буковина» відбулася конференція «Європейські реформи в Україні: доступна освіта, якісна медицина, достойна пенсія».
 
З вітальним словом до присутніх звернувся Мирослав Заячук, заступник голови Чернівецької обласної адміністрації.

Метою конференції є обговорення проведення трьох важливих реформ в Україні, що впливають на життя кожного громадянина: освітня, медична та пенсійна. Наскільки вони дозволять покращити добробут українців? Конференція покликана стати майданчиком для публічного діалогу між центральною та місцевою владою, експертним середовищем та громадянським суспільством.

Під час конференції розглянуто три панельні дискусії: «Мова освіти як інструмент інтеграції в суспільство», «Реформа первинної ланки системи охорони здоров’я», «Пенсійна реформа».

Під час панельних дискусій обговорено такі питання:
1. Викладання мовами національних меншин в школах - це збереження національної ідентичності чи бар’єр до інтеграції в українське суспільство? Результати соціологічних досліджень в Чернівецькій, Закарпатській та Одеській областях. Як сприймають учні, батьки, вчителі та чиновники від освіти нововведення? Які існують проблеми з реалізацією ст. 7 Закону про освіту і які шляхи їх вирішення?
2. Реформа первинної ланки системи охорони здоров’я: автономізація закладів, підписання декларацій з сімейними лікарями, програми місцевих стимулів для лікарів (безкоштовний проїзд, доплати, надання житла тощо). Результати соціологічних досліджень в Полтавській, Сумській, Донецькій, Запорізькій та Кіровоградській областях.
3. Пенсійна реформа: наскільки обізнане населення щодо реформи, кого найбільш торкнеться реформа? Неформальна зайнятість (мігранти, ФОПи, домогосподарки). Результати і соціологічного дослідження в Чернівецькій області.
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше