Главная > Новини / 100 річчя Сухомлинського / Слайдер / Стрічка > Учителю, порадься з Сухомлинським

Учителю, порадься з Сухомлинським


28-09-2018, 16:51. Разместил: Moderator
Сьогодні в загальноосвітній школі  № 2  Чернівецької міської ради  відбулися обласні  педагогічні читання з нагоди відзначення 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського.
Директор Департаменту освіти і науки Оксана Палійчук  у своєму виступі розпочала словами  великого педагога та гуманіста В. О. Сухомлинського: «Людській силі духу немає межі. Немає труднощів і поневірянь, яких би не могла здолати людина. Не мовчазно перетерпіти, перестраждати, але здолати, вийти переможцем, стати сильнішим…»  - так звертався у своєму останньому напутстві юнакам і дівчатам, що вступають у життя, уже смертельно хворий В. Сухомлинський.
 Також Оксана Михайлівна зосередила увагу учасників педагогічних читань, що дуже важливим для нашої держави  рішення про відзначення у 2018 році на рівні ЮНЕСКО 100-річчя від дня народження видатного українського педагога Василя Сухомлинського           
Перед сучасною педагогічною наукою постало безліч проблем у контексті розбудови Нової української школи. Вчені, вчителі-практики різних ланок освіти, організатори й управлінці освітньої галузі в своїй роботі можуть знайти відповіді на виклики сьогодення звертаючись  до великої спадщини генія педагогіки. 
 Мафтин Лариса Василівна - кандидат філологічних наук, доцент кафедри педагогіки та методики початкової освіти Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича,  під час виступу поєднала тенденції  Нової української школи та творчу  спадщину Василя Сухомлинського.   
Лариса Василівна зазначила, що у процесі  навчання дітей треба спонукати їх до самостійної пізнавальної діяльності, до самоосвіти. Цю роботу слід починати з малих літ, формуючи в дітей допитливість. 
Василь Олександрович вважав, що навчання не повинно бути для дитини тягарем, а повинно бути радісною працею.  
 
 
Фото :https://photos.app.goo.gl/bJwR7XpYZCnbQM4T7
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад