Главная > Новини / ІППОЧО > Український Буквар від Мар’яни Захарійчук

Український Буквар від Мар’яни Захарійчук


27-08-2018, 17:30. Разместил: Moderator
23 серпня в Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбувся онлайн-вебінар на тему: «Методичні аспекти роботи за новим змістом навчально-дидактичного комплекту з української мови для 1-го класу» (автор М.Захарійчук). 
 
 У своєму виступі автор підручника ознайомила з навчально-дидактичним комплектом («Буквар», «Я умію, можу, працюю самостійно», «Українська мова», комплект зошитів для навчання). Основною метою нових видань – сприяти підвищенню зацікавленості дітей відповідною тематикою; розвивати пошукову та пізнавальну активність, самостійність, креативність мислення, творчість, артистизм; виховувати повагу до звичаїв і традицій українського народу.
 
Автор розповіла про принципи, які є основоположними змісту, методів, форм та видів роботи; умовні позначення; методику й структуру; новизну книг; особливості оцінювання навчальних досягнень учнів і як це працює; ілюстрації тощо. Під час проведення вебінару всі бажаючі мали змогу отримати відповіді на запитання від Мар’яни Дмитрівни. 
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад