Главная > Новини / ІППОЧО > Визначено актуальні завдання організації виховної роботи у новому навчальному році

Визначено актуальні завдання організації виховної роботи у новому навчальному році


23-08-2018, 17:04. Разместил: Moderator

23 серпня на базі Інституту післядипломної освіти Чернівецької області відбулися обласні інструктивно-методичні наради щодо організації виховної роботи в закладах загальної середньої освіти та освітнього процесу в закладах позашкільної освіти в 2018/2019 н.р.
У проведенні наради взяли участь Тамара Степанівна Богачик, заступник директора ІППОЧО з науково-методичної роботи; Петро Сергійович Старовойт, завідувач НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти ІППОЧО; Любомир Романович Равлюк, методист НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти ІППОЧО; директори закладів позашкільної освіти, заступники директорів ЗЗСО з виховної роботи.
Тамара Степанівна виступила з доповіддю про інноваційні форми методичного супроводу та актуальні завдання методичної служби.
Директори провідних закладів позашкільної освіти області розповіли колегам про новаторські форми роботи з вихованцями, поділилися досвідом участі в різних проектах всеукраїнського та міжнародного рівнів.
Із заступниками директорів з виховної роботи зустрілися Ельвіра Мручковська, голова ГО «Сучасник Плюс», та Діана Романовська, завідувач НМЦ практичної психології та соціальної роботи ІППОЧО, кандидат психологічних наук, які ознайомили з актуальними питаннями щодо протидії торгівлі людьми та булінгу в освітніх закладах.
Учасники наради отримали рекомендації щодо організації роботи в новому навчальному році.
 
 
 
фото:https://photos.app.goo.gl/nAsx1FyKTUEeSB3TA

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад