Главная > Новини > Обласний відкритий фото-, відеофестиваль «Осінні барви Буковини»

Обласний відкритий фото-, відеофестиваль «Осінні барви Буковини»


16-10-2011, 19:13. Разместил: Moderator
Осінь на Буковині завжди яскрава, жовтогаряча, багата на врожай і сюрпризи погоди. Мінливий її характер добре відчули юні фотоаматори, які зустрілися на теренах Чернівецької області на відкритому обласному фото-, відеофестивалі «Осінні барви Буковини», в якому брали участь 80 вихованців дитячих фото-, відеостудій з Буковини, Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Івано-Франківської, Черкаської та Тернопільської областей.
12 жовтня, в Чернівецькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося відкриття обласного відкритого фото-, відеофестивалю. Його учасників привітали Юрій Миколайович Куриш, начальник відділу дошкільної,загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Головного управління освіти і науки та Петро Денисович Плешко, директор Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Фестиваль проводився у два етапи за напрямами: фотороботи та відеофільми.
І етап - представлення учасниками готових фоторобіт і відеофільмів.
ІІ етап - проведення бліц-конкурсу та оцінювання робіт.
Фотороботи подавались учасниками у таких номінаціях:
позашкільна освіта (знімки про гурткову роботу, змагання, конкурси, літній відпочинок, тощо), портрет, пейзаж, жанрове фото, експериментальне фото (оброблене цифровими фото-, відеозасобами).
Відеофільми:
документальний, анімаційний, кліп, інформаційні програми, публіцистичні програми, художньо-розважальні програми.
13 жовтня учасники Фестивалю виїхали на проведення бліц-конкурсу на перевал Німчич Вижницького району, побували в урочищі «Протяте каміння».
Зачаровані красою Буковинського краю, юні митці та їх керівники повезли додому не тільки спогади про яскравий сонячний день та нових друзів, а й чудові кадри, в яких зберегли велич Карпатських гір, полонин та стрімких потоків.
Роботи учасників Фестивалю оцінювало журі, до складу якого увійшли: Михолатюк Михайло Іларіонович, почесний член Національної спілки фотохудожників України, Конєв Володимир Васильович, Лауреат міжнародних і Всеукраїнських фотовиставок, член творчої спілки країн СНД, Харченко Юлія Миколаївна, член Асоціації діячів кіноосвіти і медіапедагогіки України.
Під час Фестивалю були проведені майстер-класи від відомих фотомитців Сергія Кириченка, Михайла Михолатюка, Володимира Конєва.
Графік роботи Фестивалю був дуже напружений, адже його учасники мріяли побачити і перлину Буковини – місто Чернівці.
14 жовтня відбулось урочисте закриття Фестивалю, нагородження переможців та екскурсія по місту.

Обласний відкритий фото-, відеофестиваль  «Осінні барви Буковини»
Обласний відкритий фото-, відеофестиваль  «Осінні барви Буковини»
Обласний відкритий фото-, відеофестиваль  «Осінні барви Буковини»
Обласний відкритий фото-, відеофестиваль  «Осінні барви Буковини»


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад