Главная > Новини / Заклади позашкільної освіти області > Всеукраїнський збір лідерів Дитячого екологічного парламенту

Всеукраїнський збір лідерів Дитячого екологічного парламенту


3-07-2018, 17:27. Разместил: Moderator
25-28 червня 2018 року у м. Київ Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді був проведений збір лідерів Всеукраїнської дитячої спілки «Дитячий екологічний парламент» (ВДС «ДЕП») та юннатських секцій товариства охорони природи, в якому взяли участь представники з 18 областей України. Чернівецьку область представляла делегація вихованців Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді у складі:
- Варварич Костянтин, вихованець гуртка «Юні ботаніки» комунального закладу КЗЧОЦЕНТУМ;
- Кривченко Валерій, вихованець гуртка «Юні ботаніки» КЗЧОЦЕНТУМ;
- Чебан Катерина, вихованка гуртка «Юні квітникарі» комунального закладу КЗЧОЦЕНТУМ 
- Микичук Ольга, вихованка гуртка «Юні господарочки» комунального закладу КЗЧОЦЕНТУМ ;
Керівник делегації – Грицюк Тетяна Петрівна, методист, керівник гуртків КЗЧОЦЕНТУМ.
На урочисте відкриття заходу завітали представники Української екологічної асоціації «Зелений світ». ЇЇ голова, Самойленко Юрій Іванович, депутат Верховної ради України ІІІ скликання, вже традиційно виступив для юних парламентарів з вітальним словом.
В рамках заходу був проведений круглий стіл «Еколого-просвітницька та природоохоронна робота в рамках діяльності дитячого парламентаризму», де юні парламентарі доповідали про природоохоронну роботу регіональних осередків ДЕП, юнатських секцій охорони природи, ділились та обмінювались досвідом. 
Цікаво та весело провели час за екологічно-діловою грою «Екологічна криза у водній акваторії» в якій моделювалась екологічна криза (перша частина) та відбулось екстрене засідання юних парламентарів щодо з’ясування ситуації, що склалася (друга частина) та розгляд можливих варіантів подолання жахливих наслідків катастрофи. У гру активно включились всі делегації й у підсумку більшістю голосів було прийнято законопроект, який покращить регулювавання відповідних дій у водних акваторіях щодо попередження, подолання наслідків та покарання винних фізичних та юридичних осіб.
Для юних парламентарів Школою тімбілдінга спільно з молодіжним тренінговим клубом «Екіпаж – лідер» був проведений тренінг «Карусель тімбілдінга», де молодь навчалась виконувати командно різноманітні поставленні завдання. На майстер-класі «Містечко майстрів. Подарунок воїну» діти власними руками творили поробки з еко-матеріалів та плели маскувальну сітку, вкладаючи в них частинку своєї душі та позитивну енергетику. Учасники відвідали експозиції Національного Музею Історії України та виставу «Ліс» у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка.
Для керівників делегацій був організований майстер-клас від компанії «InterSystems»: «Використання сучасних шкільних цифрових лабораторій та інших приладів і техніки у кабінетах біології, хімії, фізики».
Урочисте закриття заходу відбувалось у теплій, дружній атмосфері. Юні парламентарі вразили своїми музичними, пісенними, танцювальними та віршованими виступами, приуроченими до Дня Конституції України. Учасники заходу отримали грамоти за плідну роботу у сфері екологічного парламентаризму, а керівники – подяки за змістовне екологічне виховання своїх юннатів.
 
Фото https://photos.app.goo.gl/Vb8sQmwcBRZpAank6

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад