Главная > Новини / Заклади вищої освіти області > Синтез освіти та мистецтва

Синтез освіти та мистецтва


22-06-2018, 12:40. Разместил: Moderator
21 червня розпочався захист дипломних робіт випускників Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка. Дефіле, мистецькі перфоменси, презентації проектів та творів мистецтва в матеріалі – з ковальства, художньої обробки дерева, ювелірної справи, художньої вишивки, моделювання та конструювання одягу, художнього ткацтва, образотворчого мистецтва, дизайну середовища
Кожна із представлених робіт (а їх цьогоріч 69) цікава авторським баченням у трактуванні форми, конструкції, орнаментики; несподіваним поєднанням технологічних способів і прийомів. Ідеї, втілені у роботах випускників, за своїми художніми якостями є яскравим прикладом сучасного погляду на народні традиції і мають значну мистецьку цінність. Державна екзаменаційна комісія (в особі голови ДЕК, доктора мистецтвознавства, професора кафедри художньої кераміки факультету декоративно-прикладного мистецтва Львівської національної академії мистецтв Ореста Михайловича Голубця) відзначила: «Дипломне проектування в навчальному закладі є регіональним феноменом, синтезом освіти та мистецтва, поєднанням буковинських традицій, наукової дослідницької роботи та сміливих творчих експериментів». 
Сьогодні захист триває. Впевнені, що він відкриє для глядачів не одного майбутнього майстра в галузі декоративно-прикладного мистецтва та дизайну.
 
Фото  https://photos.app.goo.gl/HVb5EE7KEWpExeck8
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад