Главная > Новини / Заклади дошкільної освіти області / Слайдер / Художньо-естетичне виховання > Свято дитячої творчості

Свято дитячої творчості


7-06-2018, 14:00. Разместил: Moderator


До маленьких діточок у рідненький край
Кожен рік приходить Фестиваль!
«Буковинські намистинки» - це дитяче свято,
Тут запалюють зірки маленькі таланти!
«Буковинські намистинки» - це щедрі сюрпризи,
Тут здійснюються мрії і щедрі надії!

Сьогодні в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбулося свято надзвичайно щире та мега позитивне – фестиваль «Буковинські намистинки». Багато маленьких, привітних, щасливих та радісних малюків виступали  з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

Фестиваль проводиться серед закладів дошкільної освіти, в якому взяло участь понад 200 дітей.

З вітальним словом до дітвори звернулася директор Департаменту освіти і науки Оксана Палійчук: «Діти – це намистинки. Кожна мама, тато,вихователь, вчитель дійсно так вважає, що його прикрасою, надією і радістю є Ви. Я впевнена, що Ваші маленькі сердечка, розумні голівки намагаються якнайкраще працювати , щоб потішити своїх батьків, вихователів, Буковину, всю Україну. Ви радість України! Нехай Бог дасть мудрості жити в злагоді і мирі, просити тих цінностей, яких найбільше потребують наші діти – це мирне небо, здорова єдина сім’я, наша співпраця заради них. Дорогі мої, вітаю Вас!»

Представлені номери вражали всіх присутніх оригінальністю номерів, навичками вокального мистецтва, виконавською та акторською майстерністю, естетикою костюмів та використанням різної атрибутики.

Наприкінці заходу відбулося урочисте нагородження учасників фестивалю.
 
Фото
https://photos.app.goo.gl/AuAyJYSGuBcX0gX82

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад