Главная > Новини / Професійно-технічні навчальні заклади / Стрічка > Делегація Чернівецької області відвідала Центр підготовки харчової промисловості та торгівлі у м. Каунас (Литва)

Делегація Чернівецької області відвідала Центр підготовки харчової промисловості та торгівлі у м. Каунас (Литва)


16-05-2018, 14:48. Разместил: Moderator
14-16 травня 2018 делегація представників професійно-технічної освіти Чернівецької області відвідувала Центр підготовки  харчової промисловості та торгівлі у м. Каунас (Литва).  Візит проходив відповідно до Угоди про співпрацю, укладеної Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Чернівецькій області зі спорідненим литовським закладом.
Програма візиту була різноманітною і змістовною. Під час зустрічі з директором закладу Алвідасом Пранасом Гревасом та провідними викладачами буковинці ознайомилися з проектами Євросоюзу, у яких бере участь литовський Центр, обговорили особливості навчання дорослих та організаційні принципи інклюзивної освіти у системі ПТО дружньої країни. Професійний інтерес буковинців викликали виробничі лабораторії з новітнім устаткуванням, де відбуваються  практичні заняття з кулінарії та кондитерського мистецтва.
Велике враження також справив  Lietuvos liaudies buities muziejus – Музей народного побуту Литви, що знаходиться у містечку Румшишкес. Тут учні Каунаського центру беруть участь у різноманітних етнофестивалях, де демонструють навички і знання національної кухні. 
Знайомство з Центром підготовки  харчової промисловості та торгівлі у м. Каунас збагатило знання представників професійно-технічної освіти Чернівецької області у багатьох сферах навчально-виробничої діяльності європейської системи ПТО.
 
Фото
https://photos.app.goo.gl/br5ZKBSfb36QSsfK9
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад