Главная > Новини / Сім'я та молодь > Лідерський саміт проактивних Б.У.М.

Лідерський саміт проактивних Б.У.М.


7-05-2018, 10:45. Разместил: Moderator
02 – 04 травня на базі дитячого табору «Артек» (Київ. Пуща- Водиця) відбувся Всеукраїнський молодіжний форум «Саміт проактивних «Б.У.М.» – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй». https://www.facebook.com/pg/UMPtaNPVKODA/photos/?tab=album&album_id=241698556376456 
Захід організували Міністерство молоді та спорту України та Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Київською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).
Учасниками Форуму стали понад 800 молодих людей віком від 15 до 18 років зі всіх куточків України.
Нашу область представляли: Ткачук Юлія (Чернівецька спеціалізована школа ОРТ№41 І-ІІІ ст.), Вакула Марія, Григоряк Костянтин, Прокопчук Антон, Федоряк Софія (Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей); Скрипчук Влад (Дихтинецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Унгуляк Олег (Колінковецький ЗНЗ І-ІІІ ст.), Волоховський  Артем (Новодністровська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст.), Хавруняк Віталій (Долинянська ЗОШ І-ІІ ст.); Москалюк Владислав (Сторожинецька гімназія) лідери обласної Ради дітей Чернівеччини; Вакарчук Наталія, Косован Валентина, Лікар Аміна, Торська Христина, лідери Асоціації «Юні Чернівчани»;  Бурла Юлія, лідер Глибоцької районної ради лідерів учнівського самоврядування; Дехтяр Дар’я (Сокирянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Сагайда Олександра та Репало Єлізавета (Сторожинецька гімназія). 
Програма заходу поєднала в собі три блоки: «Бажай», «Удосконалюй», «Мотивуй», під час яких на молодь чекали лекції та воркшопи від провідних експертів України з освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо. Саміт надав можливість учасникам не тільки здобути нові знання, але й завести знайомства з ініціативною молоддю з інших міст та сіл і разом творити зміни як на локальному, так і на національному рівнях.
https://www.facebook.com/UMPtaNPVKODA/videos/241708263042152/?hc_ref=ARRBevPf48ptiWkcJwL0WY1AKazYa2wukITFMREuZUB0n8dpztgyCbdD2pKrf1P9WDw&fref=nf
 
Фото
https://photos.app.goo.gl/1G2tv8ZrBhvJMb8L7
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад