Главная > Новини / Позашкільні навчальні заклади > Молодші школярі виготовили модель «лунохода», а старші розповіли про приховані можливості людства

Молодші школярі виготовили модель «лунохода», а старші розповіли про приховані можливості людства


13-04-2018, 14:11. Разместил: Moderator
В честь Дня космонавтики 11 квітня на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Чернівецької міської дитячої бібліотеки відбулась учнівська конференція "Зоряний шлях". 

Учасників привітав Петро Плешко, директор ЧОЦНТТУМ: "Безперечно ви всі вже є переможцями. Та сьогодні перед нами стоїть завдання обрати найкращих з кращих. То ж бажаю всім успіху та позитивних вражень" та закликав вшанувати хвилиною мовчання пам'ять космонавта, земляка Леоніда Каденюка.

Старшокласники презентували власні дослідницькі роботи у секціях: «Космос у лабораторії», «Твої можливості, людино», «Українці в космосі», «Лицарі духу». Фізичне, математичне, комп’ютерне  моделювання цікавих космічних об’єктів і явищ; медико-біологічні та психологічні аспекти прихованих можливостей людського організму на межі виживання, поведінка людини в екстремальних умовах космічного польоту, стихії, екологічної катастрофи; історія, сьогодення участі України в Міжнародному процесі освоєння космічного простору з економічної, технічної та стратегічної точки зору; видатні особи, що зробили внесок у формування міжнародної космічної галузі та сучасної наукової картини Всесвіту - і це ще не весь спектр інформації, яку дослідили учасники конференції.

Молодші школярі прийняли участь  у майстер-класі виготовлення паперової моделі "Лунохода", та мали можливість поринути у таємниці космосу в мобільному планетарії.

По завершенні конференції усі учасники були нагороджені Грамотами.
 
Фото
https://photos.app.goo.gl/25hh72mZq4KAFYcx2
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад