Главная > Новини / Для учнів та студентів > Сьогодні – Всесвітній день радіо

Сьогодні – Всесвітній день радіо


13-02-2018, 09:31. Разместил: Moderator
Всесвітній День Радіо ? молоде свято, вперше його відзначили тільки в 2012 році. А рішення про його проведення ЮНЕСКО прийняла в 2011.
Дату святкування обрано не випадково ? саме 13 лютого 1946 вперше вийшло в ефір "Радіо ООН”, станція розташовувалася в штаб-квартирі Організації об’єднаних націй. Як кажуть засновники свята, він повинен послужити зміцненню співпраці між усіма, хто має відношення до радіо, ? будь то великі мовні компанії або одинаки-аматори.
ЮНЕСКО закликає всі країни брати активну участь у Всесвітньому дні радіо. На честь цього свята вже зараз у багатьох державах, що входять до ЮНЕСКО, організовуються різноманітні заходи за участю радіомовних компаній. Також в цей день будь-якому радіоаматору не соромно відправити якомога більше вітальних радіограм своїм товаришам по захопленню в усьому світі.

Тема дня 2018 року: «Радіо і спорт».

«У рік знаменних спортивних подій, здатних об’єднати серця і уми людей на всій планеті, ми закликаємо радіостанції всього світу показати красу спорту у всьому його різноманітті. Віддамо належне і традиційному спорту, що пов’язує нас із нашою культурною спадщиною, і масовому спорту, який поєднує нас у наших громадах. Згадаймо яскраві приклади, які протистоять гендерним стереотипам. Приділімо однакову увагу спортсменам чоловікам і жінкам», – закликає ООН.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад