Главная > Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Національно-патріотичне виховання > Урочистості з нагоди відзначення 80-ї річниці від Дня народження В’ячеслава Чорновола

Урочистості з нагоди відзначення 80-ї річниці від Дня народження В’ячеслава Чорновола


28-12-2017, 12:54. Разместил: Moderator
З нагоди відзначення 80-ї річниці від Дня народження видатного українського громадського діяча, публіциста, лідера «Народного Руху України», багаторічного політв’язня В’ячеслава Чорновола у Вищому професійному училищі №24 м. Заставни було організовано та проведено ряд урочистих заходів. 
На тематичній лінійці викладач історії Барабаш М. Я. ознайомила учнів з основними подіями життя і політичною діяльністю видатного українця, громадського та політичного діяча В’ячеслава Чорновола. 
Учні навчального закладу разом із педагогами Пшегодською Л. М. та Барабаш М. Я. організували годину спілкування на тему: «В’ячеслав Чорновіл та його внесок у розбудову державності України». Захід було проведено у піднесеному настрої, учні зачитували вірші, виголошували промови, наводили приклади героїзму великого борця за незалежність. На завершення присутні переглянули відео лекторій, в ході якого учні ще більше дізнались про життєвий шлях В’ячеслава Максимовича.
Нехай пам’ять про Героя буде вічною, а Україна ще раз згадає про свого великого сина.
 Слава Україні! Героям слава!  скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад