Главная > Новини > Нарада з керівниками наукових відділень Буковинської Малої академії наук учнівської молоді

Нарада з керівниками наукових відділень Буковинської Малої академії наук учнівської молоді


22-09-2011, 14:43. Разместил: Moderator
21 вересня 2011 року в Червоній залі Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича проведено нараду з керівниками наукових відділень Буковинської Малої академії наук учнівської молоді щодо основних напрямків організаційної роботи на початок 2011/2012 н.р. На нараді були присутні О.Г.Ушенко – проректор з наукової роботи ЧНУ ім. Ю.Федьковича, С.С. Костишин – президент Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, С.І.Прінько – заступник начальника відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Головного управління освіти і науки.
Проректор з наукової роботи ЧНУ ім. Ю.Федьковича Ушенко Олесандр Григорович детально розповів про спільну роботу Буковинської Малої академії наук учнівської молоді та викладацького складу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича у відповідності до умов нової Угоди про творчу співпрацю. Олександр Григорович зазначив, що «є молодь, яка хоче займатися науковою роботою, є окремий позашкільний навчальний заклад, але недостатньо досягнень вищого ґатунку. Система має працювати системно і якісно. Від керівництва ЧНУ буде надано максимальну підтримку, ми маємо продемонструвати високий рівень викладацького складу університету, вирішимо питання і стимулювання роботи викладачів, які працюють у МБА, обов’язково їх робота буде занесена до рейтингу викладача». Також зауважив, що відновлено Раду молодих вчених, які будуть тісно співпрацювати з Малою Буковинською академією.
Про основні напрямки спільної роботи Буковинської Малої академії наук учнівської молоді та викладачів кафедр Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича на початок 2011/2012 н.р. доповіла Тріска Марія Костянтинівна – директор БМАНУМ, ознайомила присутніх з Дорожньою картою та моделлю організації спільних підготовчих індивідуально-консультативних занять для слухачів-учасників ІІІ-ІV етапів Всеукраїнських олімпіад та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2011/2012н.р.
Президент БМАНУМ, Костишин Степан Степанович, у своєму виступі вніс пропозиції щодо складу президії БМАНУМ та висловив пропозиції щодо завдань та порядку її роботи. Степан Степанович наголосив, що «співпраця науковці і малої академії це є не додаткове доручення, ми виконуємо державну справу, доручення ректорату та Головного управління освіти і науки. Поки ми будемо вважати цю роботу другорядною, не буду системної та якісної роботи».
Заступник директора БМАНУМ з наукової роботи Осколов Петро Всасильович ознайомив з проведенням та підведенням підсумків тестових випробувань, які відбудуться 24 вересня 2011року на базі факультетів ЧНУ ім. Ю.Федьковича.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад