Главная > Новини > «Ми голосуємо за мир»

«Ми голосуємо за мир»


22-09-2011, 10:38. Разместил: Moderator
Саме під таким гаслом 21 вересня 2011 року відбувся виховний захід у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини», присвячений Міжнародному Дню Миру.
Свято Миру – важливий захід, який мав на меті: привернути увагу дітей до підтримки діяльності Організації Об’єднаних Націй, залучити вихованців зробити власний внесок у справу миру, сприяти формуванню патріотичних та загальнолюдських цінностей юних талантів.
Під час свята звучали пісні, присвячені миру, щасливому дитинству, світлому майбутньому у виконанні вихованців народного художнього колективу вокальної студії «Мрія» (керівник С.Літовська); наймолодші учасники свята – вихованці театрального гуртка «Паросток» зачитали поетичні рядки про мир на землі. А також в рамках заходу діяла виставка малюнків вихованців студій образотворчого мистецтва «Арт-клас» та «Живопис» на тему «Символ миру».
Фінальним акордом свята став символічний «Дзвін миру», до якого долучився кожен учасник заходу – 50 дзвіночків у руках юних вихованців «Юності Буковини» сповіщали про мрію всіх людей на землі «Жити в мирі і злагоді».

«Ми голосуємо за мир»
«Ми голосуємо за мир»
«Ми голосуємо за мир»

«Ми голосуємо за мир»

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад