Главная > Новини > Картинг – найбільш масовий і популярний вид автомобільного спорту в нашій країні

Картинг – найбільш масовий і популярний вид автомобільного спорту в нашій країні


19-09-2011, 17:10. Разместил: Moderator
Офіційним видом автоспорту в багатьох країнах картинг став на початку 60-х років, коли були складені перші національні і міжнародні правила і Класифікація і Технічні Вимоги до гоночних мікроавтомобілів типу «карт» і почали проводитися регіональні, національні і міжнародні змагання (Кубки, Трофеї, Чемпіонати, Першість і т.д.). Він відразу привернув увагу громадськості своєю доступністю в порівнянні з іншими видами автоспорту.
Прийшовши в гурток картингістів, кожен вихованець ставить перед собою певні завдання – навчатися автосправі, керувати автомобілем, стати спортсменом. І результатом річного курсу навчання, тренувань, підготовки карта до змагань, проведення обласного етапу змагань з картингу є участь у Всеукраїнських відкритих змаганнях з картингу серед учнівської молоді. З метою популяризації та пропаганди картингу в Україні, та залучення до систематичних занять широкого кола молоді, та відповідно до Орієнтовного плану проведення всеукраїнських та міжнародних очно-заочних масових заходів з учнівською та студентською молоддю на 2011р., 16-18 вересня 2011р. були проведені в м.Кам’янець-Подільському, Хмельницької області на тимчасовій трасі ВІДКРИТІ ЗМАГАННЯ НА КУБОК УКРАЇНИ З КАРТИНГУ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ 2011 року.
Головними організаторами змагань був картинг-клуб “Захід” (президент Миронов В.І.), створений при Чернівецькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді, СЮТ м.Кам‘янець-Подільська, Хмельницької області та Хмельницький ОЦНТТУМ. В змаганнях прийняли участь 10 команд з Чернівецької, Хмельницької, Рівненської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Полтавської областей загальною кількістю 50 пілотів. Кількість пілотів постійно оновлюється за рахунок новачків.
За організацією проведення відкритих змагань на Кубок України з картингу серед учнівської молоді 2011 року відповідальним від Міністерства освіти і науки, молоді і спорту призначений Качур Віктор Валентинович − завідуючий лабораторією Українського Державного центру позашкільної освіти. Головним суддею Кубку України з картингу серед учнівської молоді, вже декілька десятків років, Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, призначається керівник гуртків картингістів Чернівецького ОЦНТТУМ – В.І.Миронов – суддя національної категорії. В роботі йому, під час проведення змагань допомагали: Л.А.Рибалка – головний секретар, суддя національної категорії; В.Г.Нікуліца – головний хронометрист, суддя національної категорії; А.П.Балашев– суддя національної категорії, суддя технічного контролю; І.М.Проскурін – суддя старту-фінішу, суддя національної категорії, Кондрянчук А.А. суддя першої категорії – рахунок кіл, В.О.Хоменко директор Кельменецького ЦДЮТ – голова журі спортивних комісарів.
Програмою змагань передбачалося особисто-командна першість у швидкісному маневруванні та у шосейно-кільцевих перегонах у класах картів: „Піонер-Н”, „Піонер-Б”, „Популярний-юнаки”, „Популярний”, “Кадет”. Також серед керівників гуртків картингістів була проведена науково-практична конференція, обмін досвідом роботи.
До змагань допускалися тільки члени ФКУ, які мали відповідні ліцензії. Учасники змагань у фінальних заїздах їхали: для дорослих – 20- кіл; для юнаків - 12 кіл; для групи „Піонер” - 8 кіл. Результат є зарахованим при подоланні учасником 75% довжини траси.
Команда картингістів Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді складалася з 12 учасників: Лелика Максима, Пономаря Андрія, Пономаря Сергія, Мельника Сергія, Пентескула Сергія, Ільїна Віктора, Балашева Андрія, Саніна Миколи, Худика Олександра, Подару Дмитра, Гринчука Дмитра (наймолодший учасник команди 2004р.н.), Боднарюка Сергія.
В абсолютному заліку серед команд учасниць відкритих змагань на Кубок України з картингу серед учнівської молоді 2011р. місця вибороли:
І місце – команда Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (714 балів);
ІІ місце – команда Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (428 балів );
ІІІ місце – команда станції юних техніків м.Стрий Львівської області (412 бали).
Команда Чернівецького ОЦ НТТУМ за І місце в абсолютному заліку нагороджена Кубком та дипломом Українського державного центру позашкільної освіти.
Переможці в швидкісному маневруванні визначалися за найменшим часом проходження траси сформованої з 8 фігур, викладених в певній послідовності на асфальті з кеглів. За збиті кеглі-фішки нараховувалися штрафні очки. Місця розподілилися таким чином: 1.doc [41 Kb] (cкачувань: 6)
В особистому заліку з шосейно-кільцевих перегонів місця на старті 1-го фінального заїзду визначалися за результатами кваліфікаційних заїздів, 2-го фінального заїзду – за результатами 1-го фінального заїзду. Особисті місця пілотів визначалися за найбільшою сумою набраних очок в двох фінальних заїздах. В разі рівноваги, перевага надавалася пілоту, який посів краще місце у другому фінальному заїзді. Пілотам, які не набрали жодного очка в фінальних заїздах, результати визначаються за меншою сумою зайнятих місць. Переможцями в особистому заліку з шосейно-кільцевих перегонів у Відкритих змаганнях на кубок України з картингу серед учнівської молоді 2011 року нагороджено: 2.doc [40.5 Kb] (cкачувань: 6)
Змагання продемонстрували, що рівень підготовки пілотів значно зріс. Багато що зроблено для комфортного перебування спортсменів на змаганнях з боку господарів траси (Кам’янець-Подільського СЮТ) та велика увага для забезпечення безпеки учасників змагань і глядачів. І це не марний клопіт, оскільки максимальні швидкості картів на різних ділянках траси досягаються 100-120км/год. (у спортсменів старше 16 років), а дитячих (Піонер Н, Піонер-Б, Кадет) 60-70 км/год., що за умови відсутності кузова робить все це задоволення екстримальним.
Вітаємо наших переможців!

Картинг – найбільш масовий і популярний вид автомобільного спорту в нашій країні
Картинг – найбільш масовий і популярний вид автомобільного спорту в нашій країні
Картинг – найбільш масовий і популярний вид автомобільного спорту в нашій країні

Картинг – найбільш масовий і популярний вид автомобільного спорту в нашій країні
Картинг – найбільш масовий і популярний вид автомобільного спорту в нашій країні
Картинг – найбільш масовий і популярний вид автомобільного спорту в нашій країні

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад