Главная > Новини / Заставна > Підбиття підсумків олімпійського тижня у Заставнівській гімназії

Підбиття підсумків олімпійського тижня у Заставнівській гімназії


19-09-2017, 18:15. Разместил: Moderator
Фізично-оздоровча культура й спорт є невід’ємною частиною національної історії й культури народу, сприяють гармонічному розвитку особистості, досягненню довголіття, твердженню здорового способу життя.
З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення широких верств населення до занять спортом, формування серед дітей та молоді мотивації до здорового способу життя, виховання дітей та підлітків на гуманістичних ідеалах олімпізму та з метою активізації ролі та значення фізичної культури і спорту  щодо проведення  спортивно-масових та освітньо-виховних заходів з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Заставнівській гімназії  проводився Олімпійський тиждень.
Розпочався тиждень урочистим відкриттям. Кращі спортсмени гімназії Пазюк Владислав,Микитей Ірина і Микитей Ярослав внесли Олімпійський прапор і Олімпійський вогонь. Протягом тижня подвір’я школи перетворилося на суцільний спортивний майданчик, де одночасно проводилися змагання з багатьох видів спорту.
Під час тижня учні гімназії отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи, про те, як загартувати себе не лише фізично ,а й інтелектуально. 
Завершився тиждень підбиттям підсумків і урочистим закриттям. Серед учнів 5-6-класів найспортивнішим класом став 6-А (кл.керівник Дідич Ю.В.)Із 7-8-класів-найспортивнішим виявився 8-Б клас (кл.керівник Агатій Т.В.) Серед 9-11 класів-VII гімназійний (кл.керівник Шевага Г.М.)
Найкращих результатів серед дівчат і хлопців 5-6 класів досягли:
- Ковалик Маріанна(6-А кл.) і Гольцов Леонід (II г кл.);
-7-8-класів-Микитей Ярослав(III-Аг.кл.)і Микитей Ірина(8-Б кл.)
-9-11 класів-Пазюк Владислав(VII-г кл.) і Ткач Анастасія(Vг кл.)
Всіх переможців було нагороджено грамотами  і перехідними кубками.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад