Главная > Новини > Проведено благодійну акцію "Надія"

Проведено благодійну акцію "Надія"


29-12-2010, 15:47. Разместил: Moderator
24 грудня 2010 року на базі Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді була проведена благодійна акція «Надія», спрямована на формування духовності та моральних цінностей. Захід проводився для 50 дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей – вихованців обласного центру, а також Заставнівського та Сторожинецького районних еколого-натуралістичних центрів.

Присутніх привітала Пономаренко Олена Михайлівна, начальник відділу професійно-технічної освіти, ліцензування та акредитації Головного управління освіти і науки ОДА.
Учасників заходу чекало цікаве знайомство з народним календарем зимових свят. Проводився турнір «Знавці новорічного лісу», під час якого діти охоче відгадували загадки та відповідали на запитання вікторини. Також діти стали учасниками акції «Пташина ялинка». Відгадуючи назви зимуючих пташок, команди виборювали право розвісити якнайбільшу кількість годівничок на території центру. Учасники акції також оглянули виставку новорічно-різдвяних композицій. На завершення учнів чекав сюрприз: подарунки та солодкий стіл.
Проведено благодійну акцію "Надія"Проведено благодійну акцію "Надія"Проведено благодійну акцію "Надія"скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад